Reddit MOD APK (Premium Unlocked) v2023.49.1

2023.50.0
İnternetin kalbi Reddit’e hoş geldin.
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.4/5 Oylar: 3,013,729
Geliştirici
reddit Inc.
Yayınlandığı tarih
14 Nis 2016
Güncellendi
18 Ara 2023
Boyut
125.19 MB
Sürüm
2023.50.0
Gereksinimler
8.0
İndirilenler
100.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

Thanks for updating the Reddit app! We've updated our Android app with bug fixes and changes to improve your overall experience.

Tanım

İnternetin kalbi Reddit’e hoş geldin.
Reddit, herkes için bir şeylerin bulunduğu bir sosyal ağdır: trend konular, çeşitli grup tartışmaları ve ilgi çekici topluluklar.
Reddit kullanıcıları (Redditors), özenle seçilmiş çeşitli içerikler (kullanıcı tarafından oluşturulan içerikler) üzerine konuşurlar. Reddit’de oyun toplulukları, blog yazarları, meme oluşturucuları, hayran grupları, spor tutkunları, destek grupları, yapay zekâ forumları, sanatçılar ve her türlü içerik oluşturucusu bulunur. Burada en iyi kripto toplulukları ve futbol içeriklerini keşfedebilirsin.
Reddit'in belirli konulara adanmış 100.000'den fazla çevrimiçi topluluğu (üyelerin gönderi ve yorum yapabildiği forumlar) vardır. En popüler küresel topluluklardan bazıları şunlardır:

Kullanıcıların soru sorup cevapladığı r/AskReddit
Mizahi içeriklerle dolu r/funny
Bilimsel tartışmalar ve gerçek haberler için r/science
Keyifle izleyebileceğin eğlenceli hareketli giflerin bulunduğu r/gifs

Reddit’de şunları bulacaksın:
Binlerce topluluk grupları ve ilgi çekici konular
Son dakika haberleri, sosyal medya trendleri, kitap kulüpleri, spor manşetleri, TV dizisi hayran teorileri, yapay zekâ hakkında açık tartışmalar, münazara forumları ve kişiselleştirilmiş içeriklerle herkes için bir topluluk mevcut.

Tonlarca kahkaha
Eğlenceli meme’ler, tuhaf bir şekilde tatmin edici videolar, komik kedi videoları ve zamanın nasıl geçtiğini unutmanı sağlayacak birçok içerik.

AMA’lar ya da "Bana İstediğini Sor"

Ünlüler, siyasetçiler ve uzmanların kullanıcı sorularını cevapladıkları yer.

Her konuda en iyi tartışmalar
Reddit'in tartışma dizilerinde, topluluk üyeleri ve blog yazarları bilimsel keşiflerden popüler kültüre, bahçe işlerinden eğlence ve mali tavsiyelere kadar hemen her konuya mizahla ve bilgiyle cevap verirler.. Reddit'teki başlıklar o kadar zengin ki ChatGPT gibi yapay zekâ modelleri için en iyi eğitici kaynaklar olmaları şaşırtıcı değil.

Sorularını anonim olarak paylaş ve hepsine anonim cevaplar al
İnsanlardan cevap alabilecekken neden ChatGPT'ye sorasın ki? Topluluklara istediğini sor. İlişkiler, zihin sağlığı, ebeveynlik, kariyer yardımı, fitness planları ve daha birçok konuda sorular sorabilirsin.

KENDİN olabilmen için anonim profiller
İstediğin konuda insanlarla iletişime geç, etkileşimli topluluk gruplarına katıl ve diğer Reddit kullanıcılarıyla sohbet et. Hepsini anonim olarak yap!

Oylama ve Karma:
Reddit’in sosyal medya ağında beğeni ve kalpler yerine, “upvote” (artıla) ve “downvote” (eksile) kullanılır. Gönderilere ve yorumlara oy vermek, yaratıcının karma puanını artırır veya azaltır. Bu oy sistemi, popüler ve ilgili gönderilerin üst sıralara çıkmasına yardımcı olurken düşük kaliteli veya ilgilenmediğin gönderilerin filtrelenmesini sağlar.

Karma Reddit’i kullanmanı doğrudan etkilemese de, daha fazla karma, gönderilerinin görünürlüğünü artırabilir ve fark edilmene yardım edebilir. Bazı topluluklar, gönderi veya yorum yapmak için karma gerektirebilir. Böylece spam veya düşük kaliteli içerik engellenir.

Reddit Premium:
Reklamsız bir deneyim yaşamak ve premium avatarlara, r/lounge başlığına, özel uygulama simgelerine ve daha fazlasına erişmek için Reddit Premium satın al..

Ödeme, Google Play hesabından düzenli olarak aylık veya yıllık tahsil edilecektir. Aylık veya yıllık Premium aboneliğin, aboneliğinin bitiminden en az 24 saat önce iptal etmediğin sürece otomatik olarak yenilenecektir. Aboneliğini cihazının Hesap Ayarları bölümünden istediğin zaman iptal edebilirsin. Kısmi iade yapılmaz.
Gizlilik Politikası: https://www.redditinc.com/policies/privacy-policy
Kullanıcı Sözleşmesi: https://www.redditinc.com/policies/user-agreement
İçerik Politikası: https://www.redditinc.com/policies/content-policy

Uygulamada sorun yaşarsan RedditHelp.com adresinden destek alabilirsin.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir