Rodeo Stampede (Unlimited Money)

4.0.1
"Rodeo Stampede"de benzeri olmayan heyecan verici bir vahşi batı macerasına hazır olun! Kendinizi kovboyların, hayvanların ve nihai hayvanat bahçesi deneyiminin heyecan verici dünyasına bırakın. Bu aksiyon dolu oyun, hayvan oyunları, koşu oyunları ve kovboy oyunlarının unsurlarını bağımlılık yaratan ve büyüleyici bir oyunda birleştiriyor.
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.4/5 Oylar: 924,906
Geliştirici
Yodo1 Games
Yayınlandığı tarih
22 Haz 2016
Güncellendi
9 Şub 2024
Boyut
622.16 MB
Sürüm
4.0.1
Gereksinimler
7.0
İndirilenler
50.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

Rodeo Stampede's Lunar New Year Update!
Unique Animal Cosmetics: Encounter five new animals adorned in Lunar New Year themes.
New Dragon! Collect all 5 new animals to find the new festive Dragon!
Daily Challenges: Complete Daily Challenges to collect amazing prizes!
Happy Year of the Dragon to All! Come Join the Celebrations Now!

Tanım

"Rodeo Stampede"de benzeri olmayan heyecan verici bir vahşi batı macerasına hazır olun! Kendinizi kovboyların, hayvanların ve nihai hayvanat bahçesi deneyiminin heyecan verici dünyasına bırakın. Bu aksiyon dolu oyun, hayvan oyunları, koşu oyunları ve kovboy oyunlarının unsurlarını bağımlılık yaratan ve büyüleyici bir oyunda birleştiriyor.

Vahşi doğada destansı bir yolculuğa çıkarken cesur bir kovboyun botlarına adım atın. Korkusuz bir binici olarak, çok çeşitli muhteşem hayvanları evcilleştirmek ve yakalamak için kementinizi kullanarak boğa sürme becerilerinizi test edeceksiniz. Çevik zebralardan görkemli fillere ve hatta vahşi aslanlara kadar dünya sizin rodeo arenanız. Ama çılgın bir yolculuğa hazır olun! Bu hayvanlar savaşmadan aşağı inmeyecek. Öngörülemeyen hareketlerinde ustaca manevra yaparken sıkı tutun.

Rodeo Stampede'nin göze çarpan özelliklerinden biri, sürükleyici hayvanat bahçesi deneyimidir. Hayvanları yakalarken, kendi gökyüzü hayvanat bahçenizi inşa etme ve yönetme fırsatına sahip olacaksınız. Yakalanan hayvanlarınız için bir sığınak oluşturun ve dünyanın dört bir yanından ziyaretçileri hayvanat bahçenizin harikalarına tanık olmaya davet edin. Hayvanat bahçenizin tekliflerini genişletin, yeni muhafazalar inşa edin ve misafirlerinizi eğlendirmek ve memnun etmek için benzersiz cazibe merkezleri ekleyin.

Rodeo Stampede'yi diğerlerinden ayıran şey, çevrimdışı yeteneğidir ve hareket halindeyken eğlenmek için mükemmel bir oyundur. Wi-Fi yok mu? Sorun değil! İster uzun bir yolculukta olun, ister uzak yerleri keşfediyor olun, internet bağlantısına ihtiyaç duymadan Rodeo Stampede'nin heyecan verici dünyasına dalabilirsiniz. Her zaman, her yerde sürükleyici bir oyun arayanlar için ideal seçim.

Kontroller sezgiseldir ve anlaşılması kolaydır, her yaştan oyuncunun adrenalin pompalama eyleminin tadını çıkarmasını sağlar. Kement mekaniği basit ama tatmin edicidir, zafere giden yolda sallanmanıza, zıplamanıza ve boğuşmanıza izin verir. Oyunun çarpıcı grafikleri ve canlı animasyonları, vahşi batının canlı dünyasını canlandırıyor, büyüleyici sanat tarzı ve detaylara gösterilen dikkat ile oyuncuları büyülüyor.

Oyunda ilerledikçe, özel zorluklarla karşılaşacak ve her biri yakalanacak benzersiz hayvan setine sahip yeni ortamların kilidini açacaksınız. Sürekli genişleyen bir hayvan listesiyle, her zaman köşede bekleyen yeni ve heyecan verici bir keşif var. Nadir ve egzotik yaratıkların kilidini açmak ve toplamak büyüleyici bir görev haline gelir ve sizi meşgul eder ve daha fazlasını keşfetmeye istekli tutar.

Rodeo Stampede bir oyundan daha fazlasıdır; boğaya binmenin heyecanını, hayvanat bahçesi yönetiminin cazibesini ve kovboy olmanın heyecanını birleştiren unutulmaz bir macera. Öyleyse eyerlenin, kementinizi alın ve aksiyon, zorluklar ve sonsuz hayvan karşılaşmalarıyla dolu bir yolculuğa çıkmaya hazırlanın. Nihai kovboy olabilir ve vahşi batıdaki en ünlü hayvanat bahçesini inşa edebilir misiniz? Rodeo Stampede'de öğrenme zamanı!

[Gerekli Erişim Yetkisi]
1. Depolama
Uygulamanın ekran görüntülerini ve ekran kayıtlarını sosyal medya platformlarında paylaşmak için erişim gereklidir.
2. Ekran Kaydı
Uygulamanın oyun videolarını sosyal medya platformlarında paylaşmak için erişim gereklidir.

[İsteğe Bağlı Erişim Yetkisi]
1. Telefon
Oyun içi etkinlikleri yürütmek, ödülleri ödüllendirmek ve müşteri sorgularını işlemek için işletim sistemi sürümünü ve cihaz modelini kontrol etmek için erişim gereklidir.
※ İsteğe Bağlı Erişim Yetkisi, yukarıda belirtilen ilgili hizmetler dışında oyun deneyiminizi etkilemeyecektir.

Gizlilik Politikası:https://www.yodo1.com/privacy

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir