Selfie AI MOD APK (VIP Unlocked) v6.9.9153

6.10.9163
SelfieU - fotoğraflarınızı/selfie'lerinizi büyüleyici Anime, Portre, Filigransız Manga ve 3D-Karikatür stilleri! Yalnızca TEK TIKLAMA ile yaratıcılığınızı açığa çıkarabilir, zaman ve mekanda seyahat edebilir ve çeşitli karakterleri deneyimleyebilirsiniz 💫
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.4/5 Oylar: 100,011
Geliştirici
Mivo studio
Yayınlandığı tarih
26 Nis 2016
Güncellendi
4 Oca 2024
Sürüm
6.10.9163
Gereksinimler
5.0
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

More AI templates.
Bug Fix

Tanım

SelfieU – fotoğraflarınızı/selfie'lerinizi büyüleyici Anime, Portre, Filigransız Manga ve 3D-Karikatür stilleri! Yalnızca TEK TIKLAMA ile yaratıcılığınızı açığa çıkarabilir, zaman ve mekanda seyahat edebilir ve çeşitli karakterleri deneyimleyebilirsiniz 💫

—Özellikleri Kaçıramazsınız—

SelfieU, gelişmiş görüntü kalitesiyle görüntülerin çıktısını alırken, özçekimlerinizde ve portrelerinizde çarpıcı efektler oluşturmanız için en gelişmiş 🔮AI Laboratuvarlarını🔮 sağlar.

🧚🏻 Portre Stüdyosu 🧚🏻
SelfieU ile kendinize ait akıllara durgunluk veren ve profesyonel görünümlü Yapay Zeka Fotoğraflarını gerçekçi tarzlarda oluşturabilirsiniz. Doktorlar, aktörler, avukatlar veya polisler, SelfieU herkese hayalperest olma ve olmak istediğiniz kişi olma şansını sunuyor. Ayrıca üniversite mezuniyet töreni, düğün ya da K-Pop idolü olma gibi farklı senaryoları da tek tıkla deneyimleyebilirsiniz. Süper Sporcu'nun en son filtresi artık mevcut🤩

🌆 Arka Plan Değiştirici ve Düzenleyici 🌆
AI Arka Planlar özelliğiyle, fotoğraflarınızdaki kişileri orijinal arka plandan kolayca çıkarabilir ve bunları, tatil plajı, rüya gibi bir harikalar diyarı veya şehir silueti gibi istediğiniz zaman en sevdiğiniz arka planla değiştirebilirsiniz. Aklınıza gelmeyen, SelfieU'nun yapamayacağı hiçbir şey yok. Fotoğraflarınızı daha kişisel ve çekici hale getirin!

💆 Saç Stili ve Kıyafet Değiştirici 💆
SelfieU, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli popüler saç stillerine sahiptir. Sadece TEK bir tıklamayla kendi şık görünümünüzü özelleştirerek moda trend belirleyicisine dönüşebilirsiniz! Hatta kendi istemlerinizi yazarak hayal gücünüzü gerçeğe dönüştürebilirsiniz!

🖌️ Yapay Zeka Dönüşümü 🖌️
SelfieU'nun sihirli fırçasını kullanarak fotoğrafta ihtiyacınız olmayan her şeyi kolayca silebilirsiniz. Ayrıca size özel komut istemiyle sweatshirt'ünüzü, ceketinizi, elbisenizi, saçınızı istediğiniz stile dönüştürün. Ayrıca portrelerin akıllı anahtarlanması ve arka plan değişimi de AI Transform modülü altında gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca kreasyonların üzerine karalamalar da ekleyebilirsiniz 💖

—Çarpıcı Filtreler–

💪🏻 Bir saniyede zayıflama/kas geliştirme, SelfieU mükemmel bir vücut oluşturmanıza, hızlı bir şekilde mükemmel kaslara sahip olmanıza ve şekillendirilmiş, mükemmel kıvrımlar oluşturmanıza yardımcı olur.

🎀 Barbie stili, Hogwarts sihirbaz stili ve daha birçok tema stili keşfetmenizi bekliyor. Deneyimlemenizi bekleyen daha fazla oyun stili var!

✨ Güzellik zamanı ve mekanı aşabilir. SelfieU'nun yapay zeka güzellik ve makyaj efektleri, fotoğraflarınızın daha kendinden emin, çarpıcı ve güzel görünmesini sağlar.

🔥 Anime efektlerinin gerçekçi efektlerinin gerçekliğinin ötesinde, saniyeler içinde anime karakterlerine dönüşmesi. Fotoğraflarınızı fantezi ve macera dolu hale getiren, anime dünyasının sürükleyici deneyimi!

—Diğer Öneriler—
Selfie'nizle ilgili hayal gücünüzü gerçekleştirmek için başka uygulamalar da öneriyoruz: AI Mirror, Epik, Toonme vb.

—Bize Ulaşın—
Sizden gelen geri bildirimler, yalnızca işimizin değerini görmemizi sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda bizi sorunları çözmeye motive ettiği için de çok değerli.
E-posta: selfie-ai@outlook.com

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir