Signal APK v6.46.3 (Latest Version)

6.46.7
Signal, gizlilik odaklı bir mesajlaşma uygulamasıdır. İletişimi tamamen gizli tutan güçlü uçtan uca şifreleme ile ücretsiz ve kullanımı kolaydır.
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.5/5 Oylar: 2,434,597
Geliştirici
Signal Foundation
Yayınlandığı tarih
25 May 2010
Güncellendi
8 Şub 2024
Boyut
58.78 MB
Sürüm
6.46.7
Gereksinimler
5.0
İndirilenler
100.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

★Bu sürüm Dolby Vision videolarının sıkıştırılmasına destek sağlar.

Tanım

Signal, gizlilik odaklı bir mesajlaşma uygulamasıdır. İletişimi tamamen gizli tutan güçlü uçtan uca şifreleme ile ücretsiz ve kullanımı kolaydır.

• Metinleri, sesli mesajları, fotoğrafları, videoları, çıkartmaları, GIF'leri ve dosyaları ücretsiz olarak gönder. Signal, telefonunun veri bağlantısını kullanır böylece SMS ve MMS ücretlerinden kurtulursun.

• Son derece net bir şekilde şifrelenmiş sesli ve görüntülü aramalarla arkadaşlarını arayabilirsin. Signal 40 kişiye kadar olan grup görüşmeleriyle destekliyor.

• 1.000 kişiye kadar grup sohbetleriyle her zaman bağlantıda kal. Yönetici izin ayarlarıyla, kimlerin paylaşım yapabileceğini ve grup üyelerini yönetebileceğini kontrol et.

• 24 saat sonra kaybolan resim, metin ve video Hikayeleri paylaş. Gizlilik ayarları, her bir Hikayeyi tam olarak kimlerin görebileceğini kontrol etmeni sağlar.

• Signal, gizliliğin için tasarlandı. Senin hakkında veya kimlerle konuştuğun hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. Açık kaynak Signal Protokolümüz, mesajlarını okuyamayacağımız veya aramalarını dinleyemeyeceğimiz anlamına gelir. Buna başkaları da dahil. Gizli giriş yok, veri toplama yok, taviz yok.

• Signal bağımsızdır ve kâr amacı gütmez, yani bildiğinden farklı türde bir kuruluştan farklı türde bir teknoloji sunar. 501c3 kapsamında kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olarak reklamcılar veya yatırımcılar tarafından değil, senin gibi kişilerin bağışlarıyla destekleniyoruz.

• Destek, sorular veya daha fazla bilgi için lütfen https://support.signal.org/ adresini ziyaret et.

Kaynak kodumuzu kontrol etmek için https://github.com/​signalapp adresini ziyaret et.

Bizi Twitter'daki @signalapp ve Instagram'daki @signal_app hesaplarından takip edebilirsin

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir