Talkao Translate MOD APK (Pro Unlocked) v391.0

395.0
Talkao Çeviri - Sesli Çevirmen
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.6/5 Oylar: 209,820
Yayınlandığı tarih
22 Nis 2014
Güncellendi
13 Şub 2024
Boyut
83.5 MB
Sürüm
395.0
Gereksinimler
5.0
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

- New interface
- Try Now the new Expert Mode AI
- NEW MAIN FEATURE! AI translation assistant
- New AI-powered Speech-to-Text (STT)
- Speed translation improved: Translate faster than ever
- Minor bugs fixed

Thanks for using Talkao Translate! We publish updates regularly on Google Play with speed user experience and reliability improvements to keep our app as good as always.

Tanım

Talkao Çeviri – Sesli Çevirmen

Sözlük, ses tanıma ve 120'den fazla dile sahip dil ​​çevirmeni

Talkao Translate – Voice Translator, sesi ve metni çevirebilir. ses tanıma sistemini kullanabilir ve çevirinizi de dinleyebilirsiniz. Talkao'nun çeviri motorunda kelime önerileri ve yazım denetimi, İngilizce İspanyolca sözlük ve çok daha fazlası var. Yeni AI asistanıyla çeviri yapabilirsiniz.

Dilleri hızlı ve kolay bir şekilde öğrenin, istediğiniz yazılı veya sözlü metni ve cümleleri çevirmek için konuşun. Çeviri geçmişini saklayın ve tercih ettiğiniz çevrilmiş cümleleri favorilere kaydedin. Çevirinin sesini veya metnini sosyal ağlar üzerinden paylaşın. Sorunsuz konuşmanıza ve dinlemenize yardımcı olacak sözlük, atasözleri ve fiillerle en eksiksiz metin çevirmenidir. Bu, AI asistanıyla birlikte tercümanınız

Talkao Translate – Voice Translator 5 ana özelliğe sahiptir:

ÇEVİRMEN:
Sözlük, tanımlar ve eş anlamlı kelimelerle en gelişmiş çeviri motorunun keyfini çıkarın. Dilleri çevirmek ve telaffuzlarını duymak parmaklarınızın ucunda. Çeviri metnini ve sesini paylaşabilirsiniz. Dil öğrenmek için sözlükleri tanımlarla birlikte kullanın. Çevir sesi, ses tanıma sayesinde bir gerçektir. Farklı ülkelerden gelen aksanları içeren çeviriyi dinleyin. Daha iyi çeviriler için AI asistanını içerir

AKILLI-KABLONLAR:
Çeviri dilleri, metni veya çevrilmiş kelimeyi göstermekten çok daha fazlasıdır, bir kelimenin anlamını bilmek ve kelimeleri tam olarak çevirebilmek için ekstra bilgi almak için Akıllı Baloncukları kullanın. Fiilleri ve birleşik fiilleri, insan tercümanları tarafından doğrulanan birleşik fiiller, atasözleri tercümanı, sözlük ve deyimler işleviyle çevirin. Sizin için en iyi dil sözlüğü.

KONUŞMAK:
Dil engeli olmayan insanlar arasında iletişim. Mobil cihazınızı kullanın ve tercüme edilmiş bir konuşma yapın. Farklı aksanlarla çevrilmiş seslerle birlikte en iyi ses çevirmeni. Geziler ve seyahat etmeyi ve dil öğrenmeyi sevenler için idealdir.

BAĞLAMAK:
Çevrilmiş aramalar burada! ve menşe ülkelerinden bağımsız olarak dünyanın her yerinden insanlarla konuşun. Arkadaşınızı arayın ve onlarla sesli ve çevrilmiş ses çıkışıyla iletişim kurun. Artık dil engeli yok. Diğer kişinin çevrilmiş çağrınızı duyması için konuşma ve otomatik olarak çevirme bir gerçektir.

KİTABIN:
Çevirilerin doğruluğu konusunda endişeli misiniz? Talkao Translate, piyasadaki en doğru insan çevirmen tarafından gözden geçirilmiş sözlüğü sunar. Dilleri ve özelliklerini öğrenmek kolay ve hızlıdır. İfadeler, atasözleri, kelime hazinesi, teknik dil ve çok daha fazlasını ayarlayın.

Talkao Translate – Voice Translator & Dictionary 120'den fazla dili ve aksanı destekler. İşte tam liste: Autodetect dili, konum dili, Afrikanca, Arnavutça, Amharca, Arapça, Ermenice, Azerice, Bangla, Baskça, Beyaz Rusça, Boşnakça, Bulgarca, Birmanca, Kantonca, Katalanca, Cebuano, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel ), Korsikalı, Hırvatça, Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Esperanto, Estonca, Fiji dili, Fince, Fransızca, Galiçyaca, Gürcüce, Almanca, Yunanca, Gujarati dili, Haiti Creole dili, Hausa dili, Hawaii dili, İbranice, Hintçe, Hmong, Macarca, İzlandaca , İbo, Endonezyaca, İrlandaca, İtalyanca, Japonca, Cava dili, Kannada dili, Kazakça, Khmer, Korece, , Kürtçe, Kırgızca, Lao, Latince, Letonca, Litvanca, Lüksemburgca, Makedonca, Madagaskarca, Malayca, Malayalamca, Maltaca, Maori, Marathi, Moğolistan, Nepalce, Norveççe, Norveççe Bokmal, Nyanja, Peştuca, Farsça, Lehçe, Portekizce, Pencapça, Rumence, Rusça, Samoaca, İskoç Galcesi, Sırpça, Shona, Sindhi, Sinhala, Slovakça, Slovence, Somalice, Güney Sotho, İspanyolca, Sundanca , Swahili, İsveççe, Tagalog, Tahiti, Tacik, Tamil, Telugu, Tay , Tongan, Türkçe, Ukraynaca, Urduca, Özbekçe, Vietnamca, Galce, Xhosa, Yidiş, Yoruba ve Zulu

-𝐈𝐆 https://www.instagram.com/talkaotranslate/
-𝐖𝐄𝐁: https://talkao.com/
-𝐁𝐋𝐎𝐆: https://blog.talkao.com/

Gizlilik Politikası: https://talkao.com/policy/
Kullanım koşulları: https://talkao.com/terms_of_use/

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir