Tanks a Lot (Unlimited Money)

6.102
Diğerlerine karşı rekabete dayalı çok oyunculu oyun aksiyonunda, bu destansı savaş ve güçlü tank oyunları dünyasına girin. Tank oyunlarında düşman savaş araçlarını yenin ve Battle Royale modunda hayatta kalan son kişi olun.”Tanks A Lot!” askeri oyunlar serisinden şimşek hızında savaşta dikkatli strateji gerektiren büyüleyici tanka sahip olduğunuz derin bir deneyimdir.
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.3/5 Oylar: 317,788
Geliştirici
Highcore Labs LLC
Yayınlandığı tarih
21 Ağu 2018
Güncellendi
23 Oca 2024
Boyut
155.97 MB
Sürüm
6.102
Gereksinimler
6.0
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

This app version includes minor improvements, bugfixes and optimizations - basically, everything for your better game experience! Just update the game and get back to battles!

Tanım

Diğerlerine karşı rekabete dayalı çok oyunculu oyun aksiyonunda, bu destansı savaş ve güçlü tank oyunları dünyasına girin. Tank oyunlarında düşman savaş araçlarını yenin ve Battle Royale modunda hayatta kalan son kişi olun.”Tanks A Lot!” askeri oyunlar serisinden şimşek hızında savaşta dikkatli strateji gerektiren büyüleyici tanka sahip olduğunuz derin bir deneyimdir.
Şimdi en iyi tank savaş oyunlarından birini indirin, kuvvetlerinizi oluşturun, topçuları toplayın ve destansı bir savaşa başlayın. Askeri oyun yıldızınızın yükselme zamanı!

3×3 SAVAŞLARDA GRUP OYUNU MÜCADELESİ
Çılgın tankınız bu öngörülemeyen çok oyunculu PvP oyununda savaşmaya hazır! Çelikten yapılmış savaş makinenizi komuta edin ve diğerleri sizi tank savaş oyunundan atma şansı bulamadan tank savaş oyununda bölgeyi fethedin.

KENDİ PVP TANKINIZI OLUŞTURUN
Ekipman seçin ve tanka nasıl hakim olacağınızı bildiğinizden emin olun. Bu topçu oyunu size tank topları ve kalibreler arasındaki farkı nasıl anlayacağınızı çoklu oyunlar sayesinde öğretecek.

ARKADAŞLARLA GRUP OYUNLARI OLUŞTURUN
Ne tür bir çok oyunculu oyunda savaşacak iyi bir düşmanı yoktur ki? Dostunuz saldırı için size katılabilirse daha da iyi! Müthiş tanklarınızı hazırlayın ve rekabete dayalı çok oyunculu oyunlar esnasında patronun kim olduğunu göstermek için bu PvP nişancı oyununu kullanın. Bu tank savaş oyunu çevrimiçi oyunlardan en gerçeği!

YENİ AKSİYON DÖVÜŞ OYUNU YÜKSELTMELERİN KİLİDİNİ AÇ
Tank çok oyunculu oyununda ilerledikçe, yükseltme şansınız olur. Yeni bir havalı top veya daha gelişmiş bir üs seçin. Sıkı çalışın ve atış oyunlarının bu tanklar dünyasındaki en yüksek ligte savaşmaya yetecek kadar online savaş oyunu teçhizatı elde edin.

ÇOK OYUNCULU OYUN MODLARININ KEYFİNİ ÇIKARIN
Dövüş simülatörümüzde üç farklı oyun modu sizi sıkmayacak. Tanka binerek baskınınızı karlı tepelerden güneşli bir çöle sürükleyin ve rekabete dayalı çok oyunculu oyun silahlarıyla gerçek zamanlı 3D savaşın tadını çıkarın. Kendinizin ve tankınızın ank savaşlarında hayatta kalması için savaşın.

ÇEVRİMİÇİ OYUNLARDA EN İYİ OYUNCU OLUN!
Tank atış oyunlarından eski güzel bir takım savaşını mı kaçırdınız? Artık değil! Gerçek zamanlı çok oyun “Tanks A Lot!” sizi şaşırtacak. Askeri oyun olduğundan tank sorunlarından veya mermi şoku gibi yaralanmalardan kaçının ve rekabete dayalı çok oyunculu oyunlarda bu harika 3. şahıs nişancının çok oyunculu kahramanı olun!

Hızlı tempolu çok oyunculu oyunda. 3×3 PvP aksiyonunda arenaya hükmedin. Farklı taktikler deneyin ve kazanın. Atış oyunları silah oyunları severler tank seçin ve savaşa katılın!

Tanks A Lot! Dört İnanılmaz derecede dinamik ve eğlenceli çoklu oyun modu içerir:
☠ Klasik, tank savaşları oyununda adrenalin dolu bir Ölüm Maçında yolunuza devam edin
💣 Aksiyon dövüş oyunu severler için Brawl'da kaynaklar için savaş
🔝 Online savaş oyunu Battle Royale'de ayakta kalan son kişi olun
⚽️ Tank-O-Ball'da futbol oynayın, ancak çok oyunculu tanklarla!

Savaş oyunları online sürümünde daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Sorun değil!
Makineli tüfekler, toplar, napalm, şok tabancaları, raylı tüfekler, plazma topları ve çok daha fazlası var. Oyun tarzınıza en uygun 3×3 silahları seçin!

Atıcılık oyunlarından ve tanka hükmettiğiniz dünyasının en iyilerini topladık. Askeri oyun olduğundan yakın ve kişisel olmayı sevenler için aksiyon dövüş oyunu pompalı tüfekleri, teknoloji meraklıları için lazerler ve uzun mesafeli suikastçılar için pvp keskin nişancı kuleleri var.

Tanklarınızı özelleştirin ve çevrimiçi oyunlarla savaş alanına hükmedin! Şimdi Ücretsiz Oyna!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir