TextNow APK v23.39.0.3 + MOD (Premium Unlocked)

Varies with device
TextNow ile ücretsiz mesajlaşma, ücretsiz arama ve ülke çapında ücretsiz kapsama ile daha akıllı telefon arayan 100 milyondan fazla kişiye katılın!
Geliştirici
TextNow Inc.
Güncellendi
20 Kas 2023
Boyut
81.31 MB
Sürüm
Varies with device
Gereksinimler
Varies with device
İndirilenler
50.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

New and noticeable:
- Squished a bug that would show a "missed call"message for a text.
New and not-so-noticeable:
- Optimization, minor bug fixes, and performance and stability improvements.

Tanım

TextNow ile ücretsiz mesajlaşma, ücretsiz arama ve ülke çapında ücretsiz kapsama ile daha akıllı telefon arayan 100 milyondan fazla kişiye katılın!

İletişim sınırsız olmalıdır. Faturasız, sınırsız mesajlaşma ve arama ile en önemli şeylerle bağlantıda kalın. TextNow uygulamasını indirin, istediğiniz ABD alan koduyla ücretsiz bir telefon numarası seçin (veya kendinizinkini getirin) ve şimdi aramaya ve mesajlaşmaya başlayın.

Telefon Faturası Olmadan Ülke Çapında Konuşma ve Mesajlaşma
Cep telefonu şirketinizin kablosunu kesin! Büyük operatörlerle aynı kapsama sahip aynı ülke çapındaki şebekeye faturasız olarak erişmek için bir TextNow SIM kartı edinin! Artık reklam destekli, sıfır maliyetli Nationwide Talk & Text uygulamamızla telefon etmenin daha akıllı bir yolu var, böylece ABD'nin her yerinden özgürce konuşabilir ve mesajlaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Yüksek Hızlı Veri
Telefonunuzun ihtiyaçları değişebilir ve TextNow size yardımcı olur. Düşük maliyetli veri eklentileri ile mobil veri alabilir ve her yere gidebilirsiniz. Taahhüt yok, yalnızca ihtiyacınız olan veriler için ihtiyacınız olduğunda ödeme yapın.

Telefonunuza İkinci Bir Numara Ekleyin
Daha fazla gizliliğe mi ihtiyacınız var? Özel hayatınızı işinizden ayrı tutmak mı istiyorsunuz? TextNow arama ve mesajlaşma uygulamasını ücretsiz yerel 2. telefon numarası olarak kullanın. En sevdiğiniz sosyal uygulamalarda TextNow'dan ikinci bir telefon numarası kullanarak arkadaşlarınızla durumunuzu güçlendirin veya yenilerini alın. Bu, cihazınızda ücretsiz aramalar ve ücretsiz kısa mesajlar sunan başka bir özel telefon hattıdır.

Ucuz Uluslararası Arama
Arkadaşların ve ailen yurtdışında mı? TextNow, 230'dan fazla ülkeye düşük maliyetli uluslararası aramalar sunar. Dakikada 0,01 ABD Dolarından başlayan fiyatlarla daha uzun süre bağlı kalın.

WiFi veya Mobil Arama? Neden İkisi de Değil!
Mobil sinyalinizin bir desteğe ihtiyacı var mı? Sorun yok! TextNow, gerçek telefon numaranızı WiFi üzerinden kullanmanızı sağlar. Veya aynı harika hizmeti ülke çapındaki mobil ağımızda bir TextNow SIM kartla alın.

Neden TextNow?

 • Yerel bir telefon numarası alın veya kendinizinkini getirin! ABD'deki çoğu metropol bölgesinden alan kodları mevcuttur.
 • ABD veya Kanada'ya ücretsiz olarak sınırsız sesli arama, metin ve görüntülü veya resimli mesaj yapın ve alın!
 • Birden çok cihazda kullanın – sınırsız mesaj gönderin ve bilgisayarınızda veya tabletinizde arama yapın, ardından hareket halindeyken bunlara telefonunuzdan erişin!
 • Bir TextNow SIM kartıyla Unlimited Nationwide Talk & Text ile telefona ulaşmanın yeni yolunu keşfedin – 0 $'dan başlayan fiyatlarla
 • Veriye mi ihtiyacınız var? İstediğiniz zaman uygun maliyetli, esnek veri eklentileri edinin.
 • 230'dan fazla ülkeye düşük maliyetli arama seçeneklerimizle uluslararası arama yapın.
 • Sesli mesaj dökümü ve konferans görüşmesi.
 • WiFi özellikli tabletlerinizi ve bilgisayarlarınızı bir telefona dönüştürün.

TextNow ücretsiz mi?
Yıllık veya aylık ücret yoktur. Hizmetimiz reklam desteklidir ve kullanıcıya hiçbir maliyeti yoktur. Reklamlardan hoşlanmıyorsanız, bunları kaldırmak için bir abonelik satın alabilirsiniz. Kullanıcılar tek seferlik bir TextNow SIM kartı satın alarak ücretsiz kablosuz ağımıza erişebilir ve bu da kullanıcıların WiFi'ye ihtiyaç duymadan arama yapmasına ve metin yazmasına olanak tanır.

Tüm Kullanıcılar İçin Standart Özellikler

 • Mesajları güvenli ve gizli tutmak için parola
 • Arayan Kimliği
 • Google Smart Lock (şifrenizi hatırlamanıza gerek yok)
 • İmzalar: Her metne kişiselleştirilmiş bir imza ekleyin
 • Özelleştirilebilir metin tonları, zil sesleri, titreşimler ve arka planlar
 • Arkadaşlarınıza hızla yanıt vermek için Hızlı Yanıt
 • Anında kullanım için bir ana ekran widget'ı
 • Bilgisayarınızdan kısa mesaj gönderin ve textnow.com aracılığıyla mobil cihazınızla sorunsuz bir şekilde senkronize edin

Peki, ne bekliyorsun? Uygulamayı indirin ve hem WiFi hem de kablosuz üzerinden sınırsız metin, sesli arama ve çok daha fazlasıyla faturasız telefon hizmeti alın.

En son haberler ve teklifler için bizi Sosyal'de takip edin:
TikTok – @textnow
Facebook – @textnow
Instagram – @textnow
Twitter – @TextNow

Gizlilik politikası: https://www.textnow.com/privacy
Kullanım koşulları: https://www.textnow.com/terms

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir