Thief Simulator (Unlimited Money)

1.9.38
Şşşş! Duymadın mı? Dünyaca ünlü bir bilgisayar hiti olan Hırsız Simülatörünün bir yan ürünü mobil cihazlara geliyor! Çabuk olun, sinsi olun ve paha biçilmez hazineleri çalın.
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.1/5 Oylar: 934
Geliştirici
PlayWay SA
Güncellendi
10 Şub 2024
Boyut
618.82 MB
Sürüm
1.9.38
Gereksinimler
8.0
İndirilenler
100.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

New weekly events are here!
After completing each mission pack you will receive a reward to boost your career!
New missions are here!
Tutorial fixes and improvements.
Shop fixes and improvements.
Other minor stability fixes.

Tanım

Şşşş! Duymadın mı? Dünyaca ünlü bir bilgisayar hiti olan Hırsız Simülatörünün bir yan ürünü mobil cihazlara geliyor! Çabuk olun, sinsi olun ve paha biçilmez hazineleri çalın.
House Flipper yayıncısından sıra dışı gizli simülasyon deneyimine derinlemesine dalın.

Oyuna geri dönen bir hırsız ol. Zanaatınızı mükemmelleştirin, yeni ekipman ve beceriler edinin. Başkalarını alt etmek ve fark edilmeden hareket etmek için kurnazlığınızı kullanın. Gittikçe daha karmaşık güvenliğin üstesinden gelin, daha büyük ve daha zengin evleri soyun, ganimetleri takas edin…ve hiçbir koşulda yakalanmayın!

DAHA ZENGİN EVLERİ SOYUN
İyi bir hırsız değerini bilir. Komşularının çekmecelerinde sakladıklarının değerini de biliyor.
Yankesiciden süper kötü adama yolculuk yapın! Korku yay, kariyer basamaklarını tırman ve sadece kırık ekmek kızartma makinelerini toplayarak başlıyorsan endişelenme. Ne zaman hazır olursanız olun ufukta zengin villalar görebilirsiniz. Ve orada, meraklı gözlerden uzak, geleceğinizin, emekli maaşınızın veya hata yaparsanız bir sonraki hapis cezanızın yattığı kasalar var. Unutmayın: Her kilit, en karmaşık olanı bile, daha yetenekli bir hırsız olmak için bir teşviktir!

SİPARİŞ AL
Bay Smith, Bay Johnson'dan çok nefret ediyor ve yere düşüp o aptal, 60 inç, tam 4k, orta sınıf bir araba kadar pahalı TV'sini parçalamasını istiyor. Bununla birlikte, dileklerin istendiği kadar gücü yoktur …ve işte burada devreye girersiniz.
Çeşitli görevler üstlenin (yargılamak yok, ama kabul edelim: mesleğiniz size yargılama hakkı vermiyor). Bir intikam meleği olun (ya da sadece kıskançlık): Görevdeki eşyaları çalın ve belirlenen nesneleri yok edin. İnsanları harekete geçiren şeylerden yararlanın: aşk, nefret, açgözlülük ve şehvet. Tüm bunlarda kendinizi unutmayın – sonuçta bir veya iki ekstra altın saatin zararı olmaz. Polisler gelmeden önce dışarı çık.

TİCARET ganimet
Annem sana paylaşmanı söyledi. Elbette ücretsiz bir şey yok.
Thief-Net'in derinliklerini keşfedin, elde ettiğiniz ganimetleri satın ve kazandığınız parayla daha etkili ekipman satın alın. En iyi pazarlıkları arayın, risk alın (sonuçta eğlence burada başlar!), bilgi alışverişi yapın ve saklandığınız yer için yeni ekipman alın.

HIRSIZ ZANATANIZI GELİŞTİRİN
Çocukken ne olmak istediğini hala hatırlıyor musun? Programcı olmayı hayal ettiniz mi? Kuyumcu mu? Ya da belki bir araba tamircisi? Her zaman evden çalışmak istediniz mi? Şimdi bu hayalleri gerçekleştirebilirsiniz!
Deneyim kazanın ve yepyeni konumlara ve işlere erişmenizi sağlayacak becerilerin kilidini açın. Bilgisayar korsanlığı, mücevher sökme, kilit açma, kasa, araba hırsızlığı ve çok daha fazlası alanlarında kendinizi mükemmelleştirin.

BİLGİ AL
Bilgi güçtür. Hayır, o oyunu kastetmiyoruz. Rakiplerimizin reklamını bu sloganla yapmıyoruz (bekleyin, az önce bunu mu yaptık…?!).
Alışkanlıklarını öğrenmek için ev sahiplerini gözlemleyin. Dairede ne zaman kaldıklarını, ne zaman dışarı çıktıklarını ve ne kadar süre kaldıklarını öğrenin. Uyuduklarında ve TV izlediklerinde. Ve örneğin, çok sıcak olduğu için pencereyi açık bırakmak gibi sizinle işbirliği yapma alışkanlığına sahip olup olmadıkları. Veya…söz konusu ev hakkında çevrimiçi bilgi satın alın.

BİR PLAN GELİŞTİRİN
Evet, numaralar, dizüstü bilgisayarlar ve diğer oyuncaklar harikadır, ancak gerekli olanların zaten içinizde olduğunu unutmayın. Zekanızı kullanın: İyi bir hırsız kafanızdaki bir saçı kullanarak bile içeri girebilir (yani kelseniz, saçınız olmak zorunda değildir) – topladığınız ipuçlarını kullanın, yerel halkın rutinini öğrenin, ekipmanınızı hazırlayın, eyleminizi A'dan Z'ye planlayın ve polisin gelmemesi için dua edin. Bir şeyler ters gidebilir mi?

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir