Threads APK v (Latest Version)

307.0.0.36.109
Instagram'ın metin tabanlı konuşma uygulaması olan Threads ile daha fazlasını söyleyin.
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
3.8/5 Oylar: 230,718
Geliştirici
Instagram
Yayınlandığı tarih
27 Haz 2023
Güncellendi
6 Kas 2023
Boyut
75.7 MB
Sürüm
307.0.0.36.109
Gereksinimler
Varies with device
İndirilenler
50.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

Introducing new Threads features:
Turn on notifications for any thread (for 24h)

We’ve also fixed bugs and improved performance. To experience the newest features, download the latest version of the app.

Tanım

Instagram'ın metin tabanlı konuşma uygulaması olan Threads ile daha fazlasını söyleyin.

Konular, bugün ilgilendiğiniz konulardan yarın trend olacak konulara kadar her şeyi tartışmak için toplulukların bir araya geldiği yerdir. İlgilendiğiniz şey ne olursa olsun, en sevdiğiniz içerik oluşturucuları ve aynı şeyleri seven diğerlerini takip edip onlarla doğrudan bağlantı kurabilir veya fikirlerinizi, fikirlerinizi ve yaratıcılığınızı dünyayla paylaşmak için kendinize ait sadık bir takipçi kitlesi oluşturabilirsiniz.

Threads'te yapabileceğiniz birkaç şey…

■ Instagram takipçilerinize erişin
Instagram kullanıcı adınız ve doğrulama rozetiniz size ayrılmıştır. Instagram'da takip ettiğiniz hesapları birkaç dokunuşla otomatik olarak takip edin ve yeni hesaplar da keşfedin.

■ Bakış açınızı paylaşın
Aklınızdakini ifade etmek için yeni bir konu açın. Burası kendin olman gereken alan ve kimin cevap verebileceğini sen kontrol ediyorsun.

■ Arkadaşlarınızla ve en sevdiğiniz yaratıcılarla bağlantı kurun
Harekete geçmek ve tanıdığınız ve sevdiğiniz içerik oluşturucuların yorumlarına, mizahlarına ve içgörülerine yanıt vermek için yanıtlara atlayın. Topluluğunuzu bulun ve ilgilendiğiniz şeyi önemseyen insanlarla bağlantı kurun.

■ Görüşmeyi kontrol edin
Ayarlarınızı özelleştirin ve içeriğinizi kimlerin görebileceğini, ileti dizilerinizi yanıtlayabileceğini veya sizden bahsedebileceğini yönetmek için kontrolleri kullanın. Engellediğiniz hesaplar Instagram'dan taşınacak ve herkesin güvenli ve özgün bir şekilde etkileşimde bulunmasını sağlamak için aynı Topluluk Kurallarını uyguluyoruz.

■ Fikir ve ilham bulun
TV tavsiyelerinden kariyer tavsiyelerine kadar, sorularınızın yanıtlarını alın veya kitle kaynaklı sohbetlerden, düşünce liderlerinden ve sektör uzmanlarından yeni bir şeyler öğrenin.

■ Hiçbir anı kaçırmayın
En son trendlerden ve canlı etkinliklerden haberdar olun. İster yeni müzik, film galaları, spor, oyunlar, TV şovları, moda veya en son çıkan ürünler hakkında olsun, favori profilleriniz yeni bir ileti dizisi başlattığında tartışmaları bulun ve bildirimler alın.

■ Açık sosyal ağ – çok yakında
Gelecekte daha fazla içerik keşfetmenin ve daha geniş kitlelere ulaşmanın yolları olacak: İnternetin geleceğini şekillendirebileceğine inandığımız açık, birlikte çalışabilir sosyal ağlarda kullanıcıları aramanıza, takip etmenize ve onlarla etkileşimde bulunmanıza olanak tanıyan özellikler planlıyoruz.

Meta Terimler: https://www.facebook.com/terms.php
Konu Ek Şartları: https://help.instagram.com/769983657850450
Meta Gizlilik Politikası: https://privacycenter.instagram.com/policy
Konular Ek Gizlilik Politikası: https://help.instagram.com/515230437301944
Instagram Topluluk Kuralları: https://help.instagram.com/477434105621119

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir