MOD

Total Battle (Unlimited Money)

v324.8.2161
Yayınlandığı tarih
8 Eki 2018
Güncellendi
16 Şub 2024
Boyut
89.31 MB
Sürüm
v324.8.2161
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Destansı savaşlara hazır mısın?

Total Battle; antik medeniyetler, büyülü krallıklar ve büyük imparatorluklar arasındaki savaşları konu alan fantastik dünyasında kendinizi kaybedebileceğiniz, savaş strateji temalı bir online oyundur. Total Battle'da siz de kudretli krallıkların arasında yerinizi alarak imparatorluğunuzu geliştirin!

Bu online strateji oyununda kalenizi savunun ve savaş taktiklerindeki hünerlerinizi sergileyin. Bu gerçek zamanlı fantastik strateji oyununda krallıkları fethedin, hisarları işgal edin ve savaşın görkemini hissedin.

Topraklarını savunan efsanevi kahramanlar arasına katılarak canavarlara, barbarlara, büyücülere, elflere ve diğer düşmanlara karşı savaşın. Bu orta çağ savaş oyununda güçlü bir savunma kurarak kral savaşlarını kazanın ve tüm krallıkların sultanı olun!

KENDİ SAVAŞ TAKTİKLERİNİZİ OLUŞTURUN
İlk olarak katapultlar ve muhafızlar eğitebilecek, daha sonra ordunuza çok daha farklı birlikler katma imkanına sahip olacaksınız. Titanlar, ejderhalar, elementaller ve daha birçok fantastik yaratık, savunmada size yardımcı olacak, düşman birliklerini yok edecek ve dünyaya diz çöktürecek. En iyi komutanları ordunuza katın ve zaferden zafere koşun. Ordunuzdaki birlikleri yönetmek için stratejinizi seçin. Fantastik canavarlara ve diğer oyunculara karşı savaşlarda her birliğin kendi yetenekleri vardır.

AÇIK BİR DÜNYAYI KEŞFEDİN
Dünya haritası üzerindeki çöller, ormanlar ve sıradağlar arasından online oyun tarzınıza en uygun olan konumu seçin. Düşman birlikleri, terk edilmiş altın madenleri, savaş arenaları ve hazinelerle dolu antik mahzen mezarlar keşfedilmeyi bekliyor! Her strateji sizi zafere taşımaz! Fakat kararlılık, dikkatli planlama ve iyi bir yönetim ile yepyeni bir medeniyet kurabilirsiniz!

EPİK KAHRAMANLARINIZIN SEVİYESİNİ YÜKSELTİN
Zafere giden yolda size yardımcı olacak tek strateji, güçlü bir ordu değildir. Kahramanlarınız ve komutanlarınız, farklı durumlarda işinize yarayabilecek çeşitli becerilere sahiptir. En iyi MMORPG oyunlarındaki gibi ekipmanlar oluşturun ve kahramanlarınızın seviyesini yükseltin! Kahramanlarınızı görevlendirin, deneyim puanları kazanın ve Onur Salonu'nda yerinizi alın. Kahramanlarınızı birer efsaneye dönüştürün!

EJDERHANIZI SAFLARINIZA KATIN
Epik canavarlara karşı ejderhanızı yetiştirin. Ona bir ad verin ve en tehlikeli düşmanlara karşı savaşlarınızda onu da yanınıza alın. Büyülü sığınakları kuşatırken ejderhanızın gücü, gidişatı değiştirecektir.

ONLİNE SAVAŞLAR VE KLANLAR
Total Battle'da dünyanın dört bir yanından oyuncuların kurduğu klanlar, hayallerini gerçekleştirmek için omuz omuza savaşıyor. Bu online oyunda aynı hedeflere sahip oyuncuların kurduğu bir klana katılın, arkadaşlarınızla ittifak kurarak oynayın ve hedeflerinize ulaşın. Bu kralların oyununda toprakları ele geçirin, sıralamalarda zirveye yükselin ve binlerce müttefikinizin desteğiyle dünyayı ele geçirin.

Total Battle'ın Özellikleri:

– PvE ve PvP modlarına sahip, gerçek zamanlı bir 4X MMO strateji oyunu.
– Yüzlerce krallığa ve milyonlarca kaleye sahip devasa bir açık dünya.
– Fantastik bir orta çağ evreni.
– Birçok farklı medeniyetten gelen çok sayıda efsanevi kahraman ve komutan.
– RPG tarzında karakter seviyelendirme sistemi.
– Başını kudretli ejderhanızın çektiği yaratıklardan oluşan bir birlik.
– Klan sistemi ve diğer oyuncularla sohbet etme imkanı.
– Farklı seviyelere sahip birçok farklı türden büyülü düşman.
– Düzenli olarak gerçekleştirilen yarışmalar ve mücadeleler.

Total Battle, antik zamanlardan orta çağa, hatta keşif çağına kadar kadar farklı tarihi çağları içeren, çok oyunculu bir savaş oyunudur. Online savaş stratejisi oyununa katılın, imparatorluğunuzu kurun ve galibiyetinizi ilan edin!

Resmi web sitesi: https://totalbattle.com/
Müşteri hizmetleri e-postası: support@totalbattle.com

Strateji tutkunlarından oluşan devasa bir topluluğa katılın!
Facebook: https://www.facebook.com/totalbattle/
YouTube: https://www.youtube.com/c/totalbattletacticalstrategy

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir