MOD

Viking Rise (Unlimited Money)

v1.4.132
Yayınlandığı tarih
12 Şub 2023
Güncellendi
5 Şub 2024
Boyut
967.45 MB
Sürüm
v1.4.132
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Oyunumuzu seven oyunculara katıl, Google Play 2023'ün En İyileri – Kullanıcıların Seçimi Ödülü'ne aday gösterildik!

Bineklerle süvarilerin gücünü göster!
Kendi bineğinle heyecan verici bir maceraya atıl! Binekler savaşta muazzam müttefiklerdir; birçok zorluğu geçmene ve düşmanlarını yenmene yardımcı olabilirler.

Viking lideri olarak Midgard'ı keşfetmek, yağmalamak ve fethetmek için Kabileni nasıl yöneteceksin? Topraklar uğruna savaşacak mısın?
İskandinav mitolojisinden ve Viking tarihinden kahramanlar seni bekliyor. Stratejilerini geliştirip onların gücünden faydalan!
Bu rekabetçi küresel savaş oyununda neler yapacaksın! Şansını [Viking Rise]'da dene!

Valhalla'nın çağrısı!

[Viking Rise] çevrim içi çok oyunculu, dünya inşa edilen, gerçek zamanlı bir savaş strateji oyunudur. Vikinglerin liderini oynuyorsun ve Kabileni Midgard'ın keşfedilmemiş dünyasında yönlendiriyorsun. Gizli tehlikeler ve fırsatlarla dolu dokunulmamış toprakları keşfet, yağmala, geliştir, avla ve savaş. Büyük bir servet, şöhret ve güç kazanırken Viking Kabilenin bu yeni dünyada yükselmesine liderlik et. Bu savaş ve strateji oyununda zekanı düşmanlarına karşı kullan! Diğer oyuncularla birlikte ittifak kurun, birbirinizi istilacılardan koruyun ve Midgard’ı fethetmek için tüm düşmanları alt edin!

Özellikler

☆Görsel ve İşitsel Başyapıt☆
Vikinglerin dünyasına adım at. Muhteşem okyanusları ve yüksek dağları keşfederken mevsimlerdeki gerçekçi değişimleri deneyimle. İskandinav manzarasının güzelliğine karşı Kahramanlarının hikayelerinin derinliklerine dal. Mikolaj Stroinski tarafından bestelenen çarpıcı orijinal müzikler eşliğinde kendini Midgard dünyasına bırak.

☆Küresel Çok Oyunculu Savaşlar☆
Dünyanın dört bir yanından oyunculara meydan oku, müttefiklerinle savaş ve zafere ulaş. Midgard üzerinde hak iddia ederken ve Viking imparatorluğunu kurarken strateji, diplomasi veya savaş kararları ver.

☆Bölgeni Tasarla☆
Büyüyen Kabileni desteklemek için bölgeni genişlet. Çevredeki bölgeleri fethet, nüfusunu artır ve topraklarını geliştirmek için yetenekli kişiler görevlendir. Senin yönetimine tabi ve senin istediğin şekilde köyler ve şehirler kur!

☆Deniz Savaşı☆
Yeni topraklar fethetmek için Vikinglere bilinmeyen sularda liderlik et. Strateji çok önemlidir! Düşmana sürpriz saldırılar düzenlemek ve kaynaklarını yağmalamak için denizi kendi lehine kullan! Stratejik bölgelere giden yarışta karada seyahat eden düşmanları yenmek için yelken aç veya geminle düşmanlarını denizden pusuya düşür. Savaşta navigasyon ve deniz savaşı becerilerini birleştirerek benzersiz stratejiler geliştir!

☆Gerçek Zamanlı Savaş☆
Devasa bir dünya haritasında düşmanlarınla gerçek zamanlı olarak savaş. Büyük düşman kuvvetlerini ezmek için ittifaklar kurarken birlikteliklerden güç al. İster karada ister denizde ol, savaş alanlarını incele ve gerçek zamanlı olarak komutlar ver. Düşmanlarını harap etmek için stratejini ayarla.

☆Viking Kahramanlarının Yanında Savaş☆
Savaşta sana katılmaları için efsanevi Viking Kahramanlarını çağır! Ragnar, Bjorn, Kemiksiz Ival, Yılan Gözlü Sigurd, Mavidiş Harald, Rollo, Valkür ve İskandinav mitolojisinden diğer ünlü figürleri topla. Bir Ruh Sunağı inşa et, senin için savaşacak Kahramanlar çağır ve gerçek bir Viking hükümdarı ol.

☆Kadim Ejderhayı Evcilleştir☆
İskandinav mitolojisindeki öfkeli canavarlar bu toprakları kasıp kavuruyor. Güçlü ejderhayı evcilleştirerek savaş alanında güçlü bir destek elde et. Adını tarihe yaz ve Midgard'ın en büyük efsanelerinden biri ol!

===Bilgi===
Facebook: https://www.facebook.com/VikingRiseTR/
Instagram: https://www.instagram.com/vikingrisetr/
Discord: https://discord.gg/vikingrise
Müşteri Hizmetleri: help.vikingrise.android@igg.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir