MOD

Warplanes Inc (Unlimited Money)

v1.22
Yayınlandığı tarih
24 Mar 2021
Güncellendi
30 Oca 2024
Boyut
126.61 MB
Sürüm
v1.22
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bir savaş arcade tarzında WW2 hills savaş uçağı ve uçuş simülatörü size it dalaşı ve savaş oyunları sırasında becerilerinizi gösterme fırsatı verir !

Hills war : askeri simülatör sizi savaş uçak oyunları, askeri oyunlar ve 2. Dünya Savaşı dünyasına aktarır . Hava savaşında gökyüzü savaşçılarını uçurun . Çok çeşitli savaş uçağı ve ww2 uçağı fonksiyonlarında en iyi şekilde savaş oyunları arsasına hoş geldiniz . Gökyüzü savaş alanları sizi karşılıyor !
Havacılık oyunları , nükleer oyunlar veya 2. dünya savaşı oyunları arıyorsanız , savaş uçağımızı deneseniz ve savaş uçuş simülatörümüzde becerilerinizi geliştirerek 2. Savaş savaşçıları ve 2. Dünya Savaşı oyunlarının hayranları için .

İki kurgusal devlet düşmanlıklara ve 2. Dünya Savaşı'na it dalaşına başlar . Savaş uçağı oyunlarında bir savunma mı yoksa bir istila mı ? Savaş ve aşk , psikolojik unsurlarla iç içe geçmiş iki hikayedir . Bu askeri simülatördeki savaş savaşçıları , savaş için hava kuvvetlerinize ihtiyaç duyar , pilot !

Gökyüzünde savaş savaşçılarıyla tanışmak için uçak gemisinden kalkış , nişancı savaş oyununda gökyüzü savaşçılarına pilotluk yapmanın tadını çıkarın . Savaş simülatörümüzde hava muharebesi sizi bekliyor ! Savaş arcade tarzındaki savaş simülasyonumuzda uçak komutanını yok edin ve iniş ve kalkışta ne kadar iyi olduğunuzu gösterin !

ÖZELLİKLERİ :

Bunda Çarpıcı Grafikler . uçuş simülatörü . Gerçekte olduğu gibi devletler arasındaki savaşı hissedin . Savaş muharebe bölgelerini ele geçirin .

– 2. Dünya Savaşı'ndaki gibi savaş oyunlarının atmosferi : askeri savaşlar simülatörümüzde tam özellikli as savaşı ve hava savaşı ve savaş bombacısının muhteşem görsel efektleri .

Gerçek askeri simülatör : İkinci dünya savaşı uçak oyunlarında olduğu gibi uçak ve pilot gökyüzü savaşçıları ile dünya savaşı oyunları oynayın .

– Savaş oyunları bombardıman uçakları : 2. Dünya Savaşı savaş uçağı , çevrimdışı oyunlar jet avcı uçağı modu ve savaş uçağı oyunları ve askeri uçak atmosferi !

WW2 hava muharebe oyununda inanılmaz as savaşı :

– 2. dünya savaşı uçak oyunları ve havadan saldırı için savaş silahları ve bombardıman uçaklarıyla dolu jet avcı uçakları için bu askeri savaş simülatöründe çarpıcı yerler .

– Bombalama görevlerinizi savaş uçağı oyunlarında olduğu gibi yapın ! Savaş simülatöründe bombaları bırakın . Savaş savaşını başlat ve ülkeni kurtar .

– Savaş uçaklarını ve 2. dünya savaşı uçaklarını özelleştirin . Atıcı savaş oyunu , tarihsel arka plana sahip askeri oyunlarda hava savaşı . Gökyüzü savaş alanları becerilerinizi bekliyor . Tehlikeli savaş yolundan ve savaş savaşından korkmayın . Start your hills war !

Warplane Inc.'den hoşlanıyor musunuz? Oyun hakkında daha fazla bilgi edinin!
Facebook: https://www.facebook.com/groups/433294583796559/?ref=share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir