Yubo APK v4.96.1 + MOD (Unlocked)

4.102.0
Yubo Topluluğuna hoş geldiniz! Canlı yayın ve gerçek etkileşimler yoluyla yeni arkadaşlar bulabileceğiniz bir sosyal platformuz. Hepsi kendi çıkarlarınıza göre! Kulağa iyi geliyor? İyileşmek üzere.
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.2/5 Oylar: 319,879
Geliştirici
Twelve APP
Yayınlandığı tarih
18 Eyl 2015
Güncellendi
3 Oca 2024
Sürüm
4.102.0
Gereksinimler
9
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

There are so many reasons we're launching our new voice message feature:
1. Sometimes it's too long to type.
2. Stories are funnier when told out loud.
3. Hearing someone’s voice helps you get to know them.
4. Listening to people from other countries can help you learn a new language.
5. Sometimes you’re too shy to stream, but too lazy to type.
6. We live in a world where multitasking is required.
Enjoy and let us know if you have any feedback!

Tanım

Yubo Topluluğuna hoş geldiniz! Canlı yayın ve gerçek etkileşimler yoluyla yeni arkadaşlar bulabileceğiniz bir sosyal platformuz. Hepsi kendi çıkarlarınıza göre! Kulağa iyi geliyor? İyileşmek üzere.

Yubo'da, ister yerel topluluğunuzdan ister dünyanın dört bir yanından kolayca arkadaşlar edinebilir ve canlı sohbet yoluyla anında sosyalleşebilirsiniz.

YUBO'DAKİ YEPYENİ ÖZELLİKLER:

YOUTUBE AKIŞI: En sevdiğiniz içeriği doğrudan YouTube'dan izleyip dinlerken arkadaşlarınızla daha eğlenceli anlar paylaşın. Artık en sevdiğiniz müzik videolarını, en iyi vlogger'ları, oyun içeriklerini ve hatta Kendin Yap videolarını yayınlayabilir ve paylaşabilirsiniz.

LENSLER: Snapchat ile ortaklaşa size artık Lensleri sunabiliriz! Yeni filtreleri denemek için kameranızı ve görüntülü sohbetinizi açın. Yeni görünümünüzü arkadaşlarınızla paylaşın veya canlı yayında kullanın! Lensler arkadaşlığa biraz ekstra eğlence katar.

BAŞKA NE BEKLEYEBİLİRSİNİZ?

1) AKIŞ: Bizim yaptığımız şey yayındır! Burada 10 adede kadar arkadaşınızla canlı görüntülü sohbet başlatabilir ve hatta yeni potansiyel arkadaşlarınızı size katılmaya davet edebilirsiniz. Etkileşim kurun, şarkı söyleyin, dans edin, gününüz hakkında konuşun, sevdiğiniz arkadaşlarınıza mesaj gönderin.

2) SOHBET: Yeni insanlara merhaba demek ve eski insanlarla yeniden bağlantı kurmak için sohbet özelliğini kullanın. Doğrudan canlı yayınlarda veya eklediğiniz kişilerle sohbet edebilirsiniz.

3) KAYDIRMA: Bu işlev, yakınınızdaki veya dünyanın her yerinden benzer düşünen insanları bulmanıza yardımcı olmak içindir. Benzer ilgi alanlarına sahip olup olmadıklarını anlamak için Etiketlerini kontrol edin. Cevabınız evet ise, canlı yayına geçin ve bir konuşma başlatın!

4) BİR TOPLULUK BULUN: Sanat, tiyatro, güzellik, yoga, spor, müzik, dans, seyahat, manga, sinema veya LGBTQ+? Yubo, çevrimiçi arkadaşlarınızı ve her türden topluluğu keşfetmenize ve onlarla bağlantı kurmanıza yardımcı olur, böylece arkadaşlıklar kurmaya odaklanabilirsiniz.

5) OYNAYIN: Dürüst Olmak oyunumuzla kesintisiz eğlence (bu Soru-Cevap ile gerçek olma zamanı!), Zorlu çizim sınavımız olan Tercih Eder misiniz ve Bırakın Tahmin Etsinler!

Her ay canlı oyunlar, yeni harika özellikler ve çok daha fazlasını içeren güncellemelerimiz var.

Bizimle doğrudan Instagram (@yubo_app) üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yardımımıza ihtiyacınız varsa, Yardım Merkezimizi (https://support.yubo.live) ziyaret etmekten çekinmeyin veya bizimle Twitter (@AskYubo) aracılığıyla da iletişime geçebilirsiniz. Yubo'yu daha da iyi hale getirmek için geri bildirimlerinizi duymak isteriz!

Gizlilik Politikası: https://www.yubo.live/legal/privacy-policy
Hizmet Şartları: https://www.yubo.live/legal/terms-of-service

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir