Zombie Castaway (Unlimited Zombucks)

4.50.1
Zombie Castaways'de arkadaş canlısı ve macerayı seven zombilerle yan yana bir çiftlik adasında yaşamayı deneyimleyin! İşte bir zombi evreninde asla sıkılmayacak şeylerin bir listesi:
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.3/5 Oylar: 874,536
Geliştirici
VIZOR APPS LTD.
Yayınlandığı tarih
9 Haz 2016
Güncellendi
12 Şub 2024
Boyut
184.42 MB
Sürüm
4.50.1
Gereksinimler
6.0
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

The Island of Memories is back!

What is hidden on the Island of Memories? Follow Zombie and his new friends Lora and John to the island and learn a story of a very unusual find!

*The Island is available to everyone, but only for a limited time. Hurry up!
*Bug fixes and various improvements.

Tanım

Zombie Castaways'de arkadaş canlısı ve macerayı seven zombilerle yan yana bir çiftlik adasında yaşamayı deneyimleyin! İşte bir zombi evreninde asla sıkılmayacak şeylerin bir listesi:

🗺 Farklı bir zombi dünyasında seyahat edin! Oyuncak Adası🧸 turu, telaşlı bir İnsan Şehri👫, Asteroid'e uzay görevi✨, Safari Adası🦁 maceraları – adını siz koyun, Zombie anladı!

🏝 Kendi adanızı inşa edin: normal zombi çiftlik tarlaları ve fabrikaları veya dünyaca ünlü yerler arasından seçim yapın – Eyfel Kulesi, Mısır Sfenksi, Louvre ve daha fazlası!

🏴‍☠️ Büyük bir korsan adasını restore edin ve bilinen tüm özelliklere sahip bir zombi korsan kariyerine devam edin: gürültülü bir taverna, deniz kurtlarından komisyonlar ve uzak yolculuklar!

🌾 Kendi zombi çiftliğinizi başlatın ve en sıra dışı bitkileri, meyveleri ve çiçekleri yetiştirin – ilk çiftlik mahsullerinizi toplayın, böğürtlen, necropumpkins, bezelye ve ne olmasın!

💞 Ana karakterin hareketli hikayesini takip edin: Zombie hayatının aşkı için bir insan olacak mı?

🤗 Sevimli zombi çiftlik yardımcıları ve yeni arkadaşlarla tanışın: Amy (büyük spoiler: Zombie'nin gelecekteki kız arkadaşı), Z.Chief (yerel bir ünlü), Diana Jones (Zombie'nin BFF'si), zombi oduncuları ve taş madencileri, hazine avcıları ve aşçılar!

📱Uzun lafın kısası, daha önce size zombiler hakkında söylediklerini unutun! Zombie Castaways'deki eğlenceli çiftliğe ve maceralara hoş geldiniz! 🌟

_______
Bizi resmi Facebook sayfamızda takip edin: https://www.facebook.com/ZombieCastaways/

Kullanım Şartları: http://vizor-interactive.com/documents/zc_mobile/eula_googleplay.html
Gizlilik Politikası: http://vizor-interactive.com/documents/zc_mobile/pp_googleplay.html

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir